Hakkımızda

Hakkımızda

Taşımacılık konusunda sahip olduğumuz deneyim neticesinde hareket ediyor, sizlere profesyonel hizmet kalitesi sunuyoruz. Nitekim bu doğrultuda çıktığımız yolda eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyor ve en ufak bir sorunla karşılaşmamanız adına en iyi şekilde çalışıyoruz. Farklı hizmetler çerçevesinde bize başvurarak taşımacılık hususunda destek alabilir, eşyalarınızı hızlı bir biçimde farklı noktaya aktarabilirsiniz. Bu alanda sadece kaliteye önem vermekle kalmıyor ayrıca eşyalarınızın evden alınması, götürülmesi ve teslim edilmesi gibi noktalarda da titizlikle hareket ediyoruz.

Profesyonel hizmet desteği içerisinde her daim en iyi malzemeleri kullanıyoruz. Paketleme işlemlerinde malzeme kalitesi büyük ölçüde önemlidir. Dayanıklı malzemeler neticesinde ambalaj içerisine alınan ve paketlenen eşyalarınız, çok daha güvenli olacak bir biçimde taşınır. Ayrıca bu paketleme işlemlerinin da profesyonel bir biçimde yapılması en az malzeme kalitesi kadar önem arz eder. Yanlış bir paketleme, ne yazık ki eşyanın korunmasını sağlamaz. Ayrıca olası bir zararın meydana gelmesi durumunda maddi kayıp yaşamak mümkün hale gelebilir. Yüksek malzeme kalitesi içeren ve elbette deneyimli bir biçimde yapılan paketleme, eşyalarınızı düşme, kırılma, çarpma ya da sürtünme gibi dış etmenlere karşı daha korunaklı hale getirir. Aynı zamanda uzun yolculuklar açısından da paketlemenin önemi fazladır.

Profesyonel taşımacılık hizmetleri

Satın alabileceğiniz profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz neticesinde ister evden eve isterseniz de şehirlerarası taşınma işlemlerine kolaylık katabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler içerisinde bulunan evden eve nakliyat, yeni bir eve taşınmak isteyen kullanıcıların tüm işlemlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirerek yapılması anlamına gelir. Şehirlerarası taşımacılıkta ise isminden de anlaşılacağı üzere farklı şehirler söz konusudur.

Hizmetler arasında bulunan sigortalı taşımacılık, eşyaları adına ekstra güvenlik önlemleri isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle uzun yolculuklar esnasında zorlu yol koşulları ve olası dış etkiler dolayısıyla eşyalara zarar geleceği düşünülebilir. Sigortalı taşımacılık ise bu tarz durumlara mahal vermez. Olası bir sorunda eşyalar üzerindeki hasar belirlenir ve sigorta çerçevesinde ödenir. Böylelikle maddi kaybın önüne geçilmektedir.

Gelişmiş teknolojiler ile yanınızda

Eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşırken gelişen son nesil teknolojileri de kullanmayı ihmal etmeyen firmamız, müşteri memnuniyeti adına pek çok koldan hizmet vermektedir. Bu ölçüde değerlendirildiğinde çeşitli taşıma işlemlerinde dahi gelişmiş teknolojilere başvuran firmamız, eşyalarınızı hızlı ve güven dolu olacak şekilde taşımaktadır. İhtiyacınıza göre isterseniz evden eve nakliyat hizmetinden faydalanabilir isterseniz de tek parça nakliye hizmetimize başvurabilirsiniz.

Özellikle tek parça eşya taşımak adına en sık kullanılan hizmetler arasında yer alan tek parça nakliye hizmeti, yazlık ya da buna benzer ikinci evinize eşya taşımanızı kolaylaştırır. Firmamız, bu konuda dahi sizin yanınızda olur ve tek parça ya da çoklu gönderim gibi taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeyi amaçlar. Üstelik profesyonel hizmet anlayışından da vazgeçmeyen destek neticesinde hem taşımacılık öncesinde hem de taşımacılık sırasında güven dolu bir deneyim sizleri bekler.

NAKLİYAT TALEP FORMU